تیم مشاورین چاقی

_

داشتن تناسب اندام، نه تنها به لحاظ ظاهری و روانی مهم است، بلکه نشان دهنده سلامت بدن نیز می باشد.

امروزه در شبکه‌های اجتماعی و فیلم‌ها شاهد تبلیغات گسترده‌ی انواع رژیم های افزایش وزن و مشاوره چاقی آنلاین هستیم.

شاید شما نیز تحت تاثیر این تبلیغات و بدون مراجعه به پزشک مشاور چاقی، شروع به افزایش مصرف مواد غذایی چاق کننده کرده‌اید؛ اما این روش به احتمال زیاد نه تنها موجب چاقی شما در بلند مدت نشده، بلکه بدن شما را مستعد ابتلا به انواع بیماریها نموده است.

متخصصین تغذیه کلینیک هویج در جلسات مشاوره چاقی با بررسی شرایط جسمانی هر فرد بطور اختصاصی، به شما راهکارهایی کارآمد برای افزایش وزن ماندگار و چاقی بلندمدت ارائه می دهند.

چرا به دکتر چاقی مراجعه کنیم؟

_

مشاوران چاقی کلینیک هویج همه روزه با سوالاتی از قبیل "چرا باید برم پیش مشاور وقتی خودم میتونم چاق شم؟"، "مگه چاقی هم کاری داره؟ هر چیزی بخوری چاق میشی دیگه!" و سوالات دیگر رو به رو میشوند؛ اما بسیاری از همین افراد بعد از یک تجربه ناموفق در افزایش وزن، به متخصصان ما مراجعه میکنند.

این تصور غلط که برای چاق شدن این مجوز را دارید که هر چه میخواهید بخورید، نه تنها باعث چاقی غیر اصولی شما می شود، بلکه احتمال بروز بسیاری از بیماری های قلبی، فشار خون و دیابت افزایش میدهد. هرگز فراموش نکنید که پروسه چاق شدن بدون اضافه وزن، درست به اندازه لاغری مشکل است و حضور یک متخصص تغذیه چاقی در کنار بیمار از نظر روحی به او انگیزه و اشتیاق میدهد.

 تفاوت دکتر تغذیه برای چاق شدن با یک فرد معمولی، در میزان دانش و تجربه اوست. یک متخصص چاقی، سال ها به صورت آکادمیک در رشته علم تغذیه تحصیل کرده و به خوبی با خواص، فواید و معایب هر ماده غذایی آشنا است، به همین خاطر به خوبی میداند که کدام مواد باعث چاقی و کدام یک باعث کاهش وزن می شوند. 

یک مشاور چاقی حرفه ای، با تکیه بر دانش و سال ها تجربه خود می تواند رژیم درمانی بدون پرخوری برای فرد بچیند تا با به روز ترین متدهای علم تغذیه، در سریع ترین زمان ممکن و سالم ترین روش ها به وزن ایده آل خود برسد.

مشاور چاقی چه کارهایی انجام میدهد؟

_

حالا که با اهمیت نقش مشاور تغذیه چاقی آشنا شدید، احتمالا کنجکاو هستید که این دکتر تغذیه چگونه باعث افزایش وزن اصولی شما میشود؟ تیم مشاوره چاقی کلینیک هویج با انجام درمان های زیر، شما را به وزن ایده آل خود نزدیک میکنند:

بررسی علل لاغری بیمار

اولین گام در مشاوره تغذیه چاقی، شناسایی دلیل لاغری فرد است. بسیاری از افراد به خاطر بیماری های زمینه ای یا ژنتیکی دچار کاهش وزن شدید هستند. یک مشاور چاقی خوب باید ابتدا با انجام آزمایشات و گرفتن سابقه پزشکی فرد، علت لاغری را شناسایی کرده و با توجه به آن برنامه غذایی را بچیند.

محاسبه میزان کالری روزانه

دکتر چاقی با توجه به علت لاغری مزمن، برنامه غذایی روزانه بیمار و فاکتورهایی نظیر سن، وزن و BMI، میزان کالری دریافتی روزانه را مشخص میکند. برای محاسبه مقدار کالری مصرفی در یک روز، مشاور تغذیه چاقی، لیست غذاهایی که در طول روز میل میکنید را بررسی کرده و سعی میکند رژیم چاقی را به صورتی تنظیم کند که میزان کالری افزایش یابد.

درمان لاغری با افزایش کالری های بدن

برای افزایش وزن اصولی طبیعتا باید کالری ها و مواد انرژی زا در برنامه غذایی فرد بیشتر شود. مشاوران چاقی کلینیک هویج با کمک داده هایی که از دو مرحله قبل به دست آورده اند و با توجه به  وضعیت جسمی و روحی فرد، مواد غذایی مختلف را در رژیم چاقی او میگنجانند تا در عین حال که میزان کالری مورد نیاز در یک روز تامین میشود، از پرخوری و اضافه وزن او اجتناب شود.

 

دریافت رژیم افزایش وزن حضوری و آنلاین با مشاوران چاقی کلینیک هویج

_

یک مشاور چاقی خوب نه تنها برنامه غذایی روزانه شما را تنظیم میکند، بلکه در تمام مدت رژیم افزایش وزن، در کنار شما خواهد بود و از هیچ حمایت مادی و روحی دریغ نخواهد کرد. متخصصان تغذیه هویج برای رفاه حال افراد امکان دریافت مشاوره و رژیم به صورت حضوری و آنلاین را فراهم کرده اند.

اگر در پایتخت کشور زندگی میکنید و به دنبال بهترین دکتر تغذیه برای چاقی در تهران میگردید، میتوانید از جلسات مشاوره تغذیه چاقی کلینیک هویج استفاده نمایید. همچنین اگر در شهرها یا کشورهای دیگر ساکن هستید، میتوانید از دکتران تغذیه برای چاق شدن به صورت آنلاین کمک بگیرید.

آزیتا زارعی

دکترای تغذیه

علیرضا متین زاده

دکترای تغذیه

_

اعضای مشاورین چاقی هویج کلینیک

مشاورین ما،متخصص ،با تجربه و صبور هستند.

سوالات متداول تیم مشاورین چاقی

_
آیا مشاورین تغذیه چاقی بر اساس پرونده پزشکی بیمار، رژیم مربوطه را ارائه میکنند؟

بله،برای هر بیمار به صورت تخصصی شرایط جسمانی و سلامتی بیمار بررسی شده و بر اساس آن مشاوره تغذیه ارائه میگردد.

برای دریافت مشاوره با مشاورین چاقی با ما تماس بگیرید...