بخش قابل توجهی از تبلیغاتی که روزانه از طریق تلویزیون، شبکه های اجتماعی، مطبوعات و دیگر کانال ها پخش می شوند، مربوط به روش های کاهش یا افزایش وزن سریع و رژیم های چاقی و لاغری بدون عوارض هستند.

در مسیر عملیاتی شدن روش های تناسب اندام ادعا شده، عناوین انواع قرص های چاقی یا لاغری، روش های جراحی و رژیم های سخت و طاقت فرسا به گوش می خورد.

تفاوتی ندارد که قصد شما از در پیش گرفتن یک رژیم غذایی، کاهش وزن و لاغری باشد یا افزایش وزن و چاقی؛ یک رژیم غذایی بدون عوارض و همراه با نتایج پایدار، تحت نظر یک متخصص و مشاوره تغذیه حرفه ای و بر اساس شرایط اختصاصی و وضعیت سلامت جسمانی شما تهیه شود.

در کلینیک رژیم درمانی هویج، انواع رژیم های غذایی با در نظر گرفتن سن، قد، وزن، شاخص BMI، سوابق پزشکی و فیزیک بدنی مراجعه کننده ارائه شده و برای موفقیت رژیم درمانی،  تا دریافت نتیجه دلخواه همراه شما خواهیم بود.

خصوصیات رژیم غذایی آنلاین در هویج کلینیک

_

نوع رژیم و موارد تشکیل دهنده آن اما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند چرا که عدم رعایت برنامه غذایی صحیح می‌تواند عواقب جبران ناپذیری برای سلامت روح و جسم در پی داشته باشد. در همین راستا، توصیه می‌شود تنها از مشاورین حرفه ای و کلینیک های معتبر درخواست رژیم غذایی نمایید.

یک رژیم غذایی خوب دارای ویژگی های زیر است:

  • تنوع غذایی کافی
  • متناسب با شرایط فرد
  • رژیم غذایی همراه ورزش
  • قابلیت اجرایی رژیم

 انواع رژیم غذایی

_

تفاوتی ندارد که شما فردی چاق هستید یا لاغر؛ بیماری خاصی مانند دیابت یا فشار خون شما را آزرده کرده اند یا در سلامت به سر می‌برید؛ آن چه میان همه افراد مشترک است، تمایل آن ها به داشتن تناسب اندام و سلامت جسمی و روحی است.
یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار در سلامت و تناسب اندام نیز، رعایت یک برنامه غذایی و اصول تغذیه ای صحیح در زندگی روزمره است.
برنامه غذایی در صورتی می‌تواند عملیاتی شود که از افراط و تفریط های غذایی بی مورد به دور بوده و بر اساس شرایط هر فرد، انعطاف لازم را نیز در بر داشته باشد.
در هویج کلینیک، بر اساس سابقه پزشکی، سن، جنسیت، ژنتیک و در نظر گرفتن شرایط روحی فرد، بهترین رژیم غذایی به وی پیشنهاد شده و در مسیر اجرایی شدن آن پاسخگوی ابهامات و سوالات شما عزیزان خواهیم بود.

با در نظر گرفتن موارد فوق، می‌توان رژیم های غذایی را به انواع زیر تقسیم بندی کرد:

رژیم لاغری

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

رژیم چاقی

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

رژیم گیاهخواری

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

رژیم بارداری

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

سوالات متداول پیرامون رژیم درمانی

_
رژیم غذایی آنلاین چه زمانی در دسترس است؟

شما عزیزان میتوانید از طریق فرم موجود در سایت یا ارتباط با متخصصین ما در واتس اپ، پس از پرداخت وجه مربوطه، برنامه تغذیه انلاین خود را دریافت کرده و از مشاوره غذایی رایگان در طول درمان برخوردار شوید.

آیا رژیم غذایی در دوران شیردهی هم ارائه میکنید؟

بله، برای سلامت مادر و جنین در دوران شیردهی لازم است که برنامه غذایی سالم و غنی برای مادر شیرده در نظر گرفته شده و دنبال شود؛ لذا متخصصین هویج کلینیک در این دورا نیز همراه مادران عزیز خواهند بود و سلامتی را به آنها هدیه میکنند.

مقالات مرتبط انواع رژیم

_

برای دریافت انواع رژیم با ما تماس بگیرید...