اگر تنها هدف شما از رژیم غذایی، کاهش وزن نیست و در کنار رژیم لاغری به دنبال یک سبک زندگی سالم با غذاهای متنوع و جذاب هستید، رژیم مدیترانه ای (به انگلیسی: Mediterranean diet) مخصوص شماست. این رژیم با استفاده از سبک زندگی و فرهنگ غذایی کشورهای مدیترانه ای به شما کمک می کند تا یک زندگی متعادل از نظر غذا، سلامت و وزن داشته باشید.

نکات مهم در ارائه رژیم لاغری مدیترانه ای

_

از نکات جالب این برنامه غذایی میتوان به معروف بودن آن به عنوان اثبات شده ترین رژیم در زمینه سلامتی اشاره کرد. با استفاده از این رژیم تناسب وزن، سبک زندگی سالمی خواهید داشت که شما را از بیماری های مزمن دور نگه می دارد. و همچنین، از بیماری های قلبی، انواع سرطان، دیابت و همین طور کبد چرب در امان خواهید بود. رژیم مدیترانه ای همچنین برای دوران بارداری مناسب است.

آیا رژیم مدیترانه ای برای من مناسب است؟

_

همان طور که گفته شد، این رژیم یک سبک زندگی است و تمام افرادی که  در مناطق مدیترانه ای زندگی می کنند از آن پیروی می کنند. آشپزی مدیترانه ای برای کنترل و کاهش خطر ابتلا به بیماری های مزمن به خصوص در سنین بالا مفید است؛ اما مصرف بی رویه غذاهای مدیترانه ای، به دلیل داشتن کالری زیاد ممکن است باعث اضافه وزن و مشکلاتی شود.

بنابراین در این نوع رژیم، مانند سایر برنامه ها غذایی باید مواردی را رعایت کرد. در صورتی که هنوز مطمئن نیستید که مناسب ترین رژیم برای شما کدام است، میتوانید با ما تماس بگیرید.

انواع رژیم مدیترانه ای برای کاهش وزن

_

یکی از ویژگی های رژیم غذایی مدیترانه ای کمک به کاهش وزن سریع است. و از انواع رژیم مدیترانه ای میتوان به مدل های 5 روزه، 15 روزه و 30 روزه اشاره کرد؛ که با کمک مشاوره تغذیه لاغری، میتوانید مناسب ترین نوع از دوره های این رژیم را انتخاب نمایید.
در واقع این رژیم غذایی یک سبک زندگی سالم است که توسط مردم ساکن کشورهای اطراف دریای مدیترانه استفاده می شود و باعث تناسب اندام و پیشگیری از بیماری های مختلفی می شود.

برای دریافت رژیم مدیترانه ای با ما تماس بگیرید...